Nadzorni odbor

E-mail: dubravko.jelic@gmail.com

17.06.2021. Zanimljivosti
Projekt Virtulab
VIRTULAB je virtualno umrežen znanstveno-istraživački laboratorij za primarne i sekundarne sirovine.
29.03.2021. Novosti Zanimljivosti
Naša članica, prof. dr. sc. Dijana Škorić u podkistu o koronavirusu i cjepivu
Podkist je podcast Zavoda za komunikacijske i svemirske tehnologije (ZKIST) u kojem se razgovara o znanstvenim i tehnološkim temama te temama povezanim sa studiranjem i učenjem. Cilj je u opuštenoj atmosferi približiti najnovija znanstvena istraživanja široj publici, dati studentima širi pogled na to što uče te poslušati savjete starijih kolega o studiranju, radu i napredovanju u profesionalnoj karijeri.

Power of Fungi and Mycotoxins

Date: September 16 - 17, 2022

Venue: Koprivnica, Croatia

Sekcija za mikologiju i mikotoksikologiju Hrvatskog mikrobiološkog društva, Hrvatsko toksikološko društvo, Institut za medicinska istraživanja i medicinu rada Zagreb i Sveučilište Sjever iz Koprivnice zajedno organiziraju 3. simpozij iz serije Power of Fungi and Mycotoxins, ovoga puta posvećen klimatskim promjenama, pod naslovom Power of Fungi and Mycotoxins in the Midst of Climate Change.

IUMS 2022 – The Hybrid Edition

Date: July 20 to 22, 2022