Nagrade i javna priznanja

Nagrade i javna priznanja Hrvatskog mikrobiološkog društva
D O B I T N I C I
Godina Godišnja nagrada mladim znanstvenicima Jasenka Pigac Plaketa HMD-a
2021  Katarina Kajan i doc. dr. sc. Tihomir Kovač Prof. dr. sc. Dijana Škorić
2020 Doc. dr. sc. Daniela Jakšić dr. sc. Sulejman Redžepović, prof. emeritus
2019 Milena Milaković, mag. edu. biol. et chem Dr. sc. Dušica Vujaklija
2018 Dr. sc. Ilija Brizić Dr. sc. Danko Hajsig
2017 Doc. dr. sc. Bojan Šarkanj Prof. dr. sc. Ljiljana Pinter
2016 Dr. sc. Mateja Ožanič i dr. sc. Marino Korlević Prof. dr. sc. Frane Delaš
2015 Dr. sc. Vanda Juranić Lisnić Prof. dr. sc. Jagoda Šušković
2014 Dr. sc. Ana Maravić Prof. dr. sc. Stjepan Pepeljnjak
2013 Dr. sc. Jurica Žučko Dr. sc. Jasenka Pigac
2012 Dr. sc. Jasna Lalić

Pravilnici:

PRAVILNIK O JAVNIM PRIZNANJIMA HRVATSKOG MIKROBIOLOŠKOG DRUŠTVA

17.06.2021. Zanimljivosti
Projekt Virtulab
VIRTULAB je virtualno umrežen znanstveno-istraživački laboratorij za primarne i sekundarne sirovine.
29.03.2021. Novosti Zanimljivosti
Naša članica, prof. dr. sc. Dijana Škorić u podkistu o koronavirusu i cjepivu
Podkist je podcast Zavoda za komunikacijske i svemirske tehnologije (ZKIST) u kojem se razgovara o znanstvenim i tehnološkim temama te temama povezanim sa studiranjem i učenjem. Cilj je u opuštenoj atmosferi približiti najnovija znanstvena istraživanja široj publici, dati studentima širi pogled na to što uče te poslušati savjete starijih kolega o studiranju, radu i napredovanju u profesionalnoj karijeri.